goes online winkelen

Wat een bizarre tijden, nu bijna alle (niet essentiële) winkels hun deuren hebben moeten sluiten. Maar de Goese ondernemers staan tijdens deze lockdown nog steeds voor jou klaar!  Daarom hieronder een zo compleet mogelijk overzicht (i.s.m. O.O.G.) van winkels die wél open mogen blijven en van winkels die bezorging aan huis aanbieden. Steun onze Goese winkels en koop lokaal, ook online!

shoppen online

De detailhandel is gesloten. Winkels die gericht zijn op eerste levensbehoeften mogen wel open blijven. Bijvoorbeeld supermarkten, apotheken en tankstations.

  • Locaties voor zakelijke en financiële dienstverlening;
  • Levensmiddelenwinkels;
  • Warenmarkten voor levensmiddelen;
  • Apotheken en drogisterijen;
  • Dierenspeciaalzaken;
  • Audiciens en opticiens;
  • Tankstations;
  • Winkels voor zorg-en welzijnshulpmiddelen;
  • Locaties voor reparatie en onderhoud van consumentenartikelen en (motor)voertuigen;
  • Wasserijen en stomerijen;
  • De afhaalfunctie bij doe-het-zelf-zaken (afhalen van bestelling); 
  • Winkels buiten voor bloemenverkoop;
  • Groothandels (business to business); 
  • Servicepunten voor het ontvangen en verzenden van brieven en postpakketten.
online shopping

Hieronder een overzicht van winkels die bezorging aan huis aanbieden.
Overzicht van ToGo  restaurants kunt u hier vinden, klik hier

Boekhandels:
Afslag 29 - info@afslag29.nl  - 0113316595
De Koperen Tuininfo@koperentuin.nl  - 0113214691
De Ramshoorn - info@ramshoorn.nl - 0622780238
Paard van Troje - info@paardvantroje.nl - 0113214691
Primera Goes - goes@primeranet.nl  - 0113218930
The Read Shop - goes@readshop.nl - 0629302332

Speelgoed:
Visser Toys - info@vissertoys.nl - 0113216557

Delicatessen
Tapsalon Goesto - info@tapsalongoesto.nl - 0113852793

Bloemisterij:
PUUR bloemstyling - info@puurbloemstyling.nl - 0113308355
Sfeeeer - info@sfeeeer.nl - 0622546698
Bloemenpaleis Beukenhof - info@bloemenpaleisbeukenhof.nl - 0113253533

Parfum en cosmetica
Douglas Goes - douglas_goes@icloud.com - 0113228714
van Biemen - info@parfumerievanbiemen.nl - 0620640126
Ritualsinfo@ritualszeeland.nl - 0113744000

Serviezen, cadeau's en woonaccessoires
den Hertoginfo@denhertogservies.nl - 0113221333
AtMoinfo@atmoconceptstore.nl - 0624762728
Casa del Pedro - info@casadelpedro.nl  - 0113269607
Huis de Baerse - info@huisdebaerse.nl 0637322166
Wereldwinkelwereldwinkelgoes@tele2.nl - 0113220442

Babyspeciaalzaak:
Casteleyn, alles voor baby - info@allesvoorbaby.nl - 0113227623

Damesmode en accessoires: 
Moniek Mode - info@moniekmode.nl - 0622491322
Stretch fashion - info@stretchshop.nl - 0626704100
Mikaya - info@mikaya.nl - 0113259851
Diversoinfo@diverso-mode.nl - 0628455318
Avalon - dmpadmos@zeelandnet.nl - 0612998131
Bijvon - info@bijvonmode.nl - 0655130602
Delscher - delscher@delscher.nl - 0113227607
MariaRiainfo@maria-ria.nl  - 0113253465
Luna Moda Donna - lunagoes@me.com - 0651991343
Studio Blique - welkom@studioblique.nl - 0115648091
Soit conceptstore - soitconceptstore@gmail.com - 0113603167
Bubbles theme store - info@bubblesthemestore.nl - 0113348607
The B-boutique - 06-13095700
Bijvon - info@bijvonmode.nl - 0655130602
TIARE - info@tiarefashion.com - 0113-851031

Herenmode en accessoires
Rico Modaklantenservice@ricomoda.com - 0113219222
Bos men shop - klantenservice@bosmenshop.nl - 0113214530
Sjaak van Zee - info@sjaakvanzee.nl - 0623626152
Van Westen Goes - info@vanwesten.nl  - 0113270160

Dames, Heren en Kindermode
Bomont - webshop@bomont.nl - 0113250020
Beva huis - info@bevahuis.nl - 0657133421
Bristol - 0113253546
C&A - service_nl@shop-c-and-a.com - 0107114835
Jeans Inn - webshop@jeansinn.nl - 0118473250
Jeans Style - info@jeansstyle.nl - 0631926760
The Blind Spot - info@theblindspot.nl - 0652460450
LUX Boardshop - luxboardshop@gmail.com  - 0616468131
Vera Moda - 0113253040
Vila - 0113271542
Jack & Jones 

Kindermode
Buzzy BeeBuzzy-bee@amazingkids.nl - 085 0654173
Hummels - lizierse@zeelandnet.nl - 0648610264
Jill&Mill - info@jill-mill.nl - 0615950979 (Kloetinge)

Sportkleding, sportartikelen en vrijetijdskleding
Intersport Goes - winkel@intersportgoes.nl - 0113270860 
LUX Boardshop - luxboardshop@gmail.com - 0113323484
De Zuidschor info@zuidschor.com - 0113582310 (Wolphaartsdijk) 

Lingerie, ondermode en nachtmode
Speciaalzaak Simon - info@speciaalzaaksimon.nl - 0113215563
Cherrylin - info@cherrylin.nl  - 0113270709
Van der Weele - info@vanderweelegoes.nl - 0613483819

Bed, Bad & Tafelmode
De Vlijt Linnen - info@vlijt-linnen.nl - 0653373911
Sinke Linnenclub - info@sinkelinnenclub.nl - 0654912212

Schoenen
Bristol - 0113253546
O'Modaklantenservice@omoda.nl - 0111453250
Sneakerpaleis.nl - goes@sneakerpaleis.nl - 0113-229424
Shoe+ de Munnik - info@shoeplus.nl - 0113-214879
Splenter - info@desplenterschoenen.nl - 0115728567
Rial Schoenmode - rialschoenmode@outlook.com - 0627378738

Kapper en Beauty
B-WIZE Hairstyling - info@b-wizehairstyling.nl - 0613659438
Charlie Hair - info@charliehair.nl - 0113211402
Elements Beautycentre - info@elementsbeautycentre.nl - 0113226342
City Spa
Endless Hair - info@endlesshair.nl - 0113230656
Ellen Oudenaar den Huidexpert - info@schoonheidsbehandeling.nl 
Itely Hairfashioncosmetic.industries@tiscali.nl - 0651850851  

Sieraden, tassen en modeaccessoires
Bags by-J Tassenatelier - by-j@live.nl - 0614625684
Stylebeads - stylebeadsnl@gmail.com - 0636141497
Duifhuizen - goes@duifhuizen.nl - 0113227519

Ontwerper, sieraden en kunst
Ineke Otte - ineke@inekeotte.com - 0611759550

Slijterij
Bie de Bolle - info@biedebolle.nl - 0113853956
Kijk op Drank - info@kijkopdrank.nl - 0113745045

Juwelier
Fabery de Jonge Juweliers - info@faberydejonge.nl - 0113215005
Hutjens Edelsmederij - info@hutjensedelsmederij.com - 0113212729
Jansen Juweliers - info@jansenjuweliers.nl - 0113216924

Opticien en brillenmode
Eijsermans Optiek & Optometrie - info-optiek@eijsermans.net  - 0113230214
De Muynck Optiek - info@demuynckoptiek.nl - 0113215214
Eye Wish Opticiens Goes - fil727@eyewish.nl - 0113216678

Verlichtingsspeciaalzaak
Lampenier Goes - info@lampeniergoes.nl - 0629504297 

Hobbymaterialen, modelbouw artikelen en onderhoud/reparatie naaimachine
CB HobbyKadohoek - info@hobbykadohoek.nl - 0113223717
Hobbyhuis - info@hobbyhuis.nl - 0113227690
Nooy - 0682671995

Elektronica
Digipas - info@digipas.nl  - 0113216025
Onderdelenhuis - info@mijnonderdelenhuis.nl - 0113250026

Telecomwinkel
Ritel - goes@ritel.nl - 0113323555

Fiets en fitness
Jeremiasse - goes@fietsenfitness.nl - 0113216063
Profile Goes - info@profilegoes.nl  - 0113211282

Tabak
Krijger Tabak - krijgertabak@compaenen.nl - 0655180357

Dierenspeciaalzaak
de Edelzanger - edelzanger@zeelandnet.nl - 0113227758
Discus van de Vreede - info@discusgoes.nl - 0113215552

Brood, banket en belegde broodjes
Bakker Bart - goes.stadriaanstraat@bakkerbart.nl - 0113216860
Churros - bestellingen@gijsenmien.nl - 0653653130
Multivlaai - goes@multivlaai.nl - 0113250139

Staat uw winkel er niet bij? Mail naar info@goesmarketing.nl 

poster online