Skip naar het menu Skip naar de content
Goes is goes
Uitagenda

Orgelconcert Tobias Lehmenkühler - Grote Kerk Goes

Op zaterdag 29 augustus organiseert de Stichting Muziek in de Grote Kerk Goes het laatste orgelconcert van deze zomer op het Marcussen-orgel in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes.

Het concert wordt gegeven door Tobias Lehmenkühler. Tobias studeerde orgel en schoolmuziek in Detmold. Hij is organist en kerkmusicus geweest in Hamm en momenteel koordirigent en organist in Paderborn. In deze functie is hij regelmatig te zien en te horen tijdens kerkdiensten op radio en tv. Op het programma staat muziek van Johann Sebastian Bach, Dietrich Buxtehude, Ralph Vaughan-Williams, Alexandre Guilmant en Johann Ludwig Krebs.

Het concert begint om 13.30 uur, entree is gratis (met een vrijwillige bijdrage na afloop). Voor meer informatie over de orgelconcerten: www.muziekindegrotekerkgoes.nl.

Event datum(s)

    • 29 augustus 2026
Routebeschrijving

Dit vind je misschien ook interessant: