Solliciteer naar Kinderburgemeester

Op zaterdag 3 september 2022 werd alweer de 20ste Kinderburgemeester van Goes geïnstalleerd. De kinderburgemeester werd gekozen door de Goese bevolking. Op 3 september was de installatie van het nieuwe kindercollege 2022-2023. Je wordt van harte uitgenodigd om te solliciteren voor de periode 2023-2024, medio maart 2023 wordt gestart met de sollicitatieprocedure. 

Het kindercollege 2022-2023 is ook in deze tijden nog actief met erg leuke dingen. Zo worden ze gevraagd voor o.a. openingen, uitreiking van de jeugdlintjes en de intocht van Sinterklaas in Goes bijwonen. We gaan er van uit dat straks nog veel meer mogelijk is. Maaike de Wit (kinderburgemeester 2021/2022), Daimi Huibregtse (kinderwethouder) en Nine van Schaik (kinderwethouder) kunnen het hun opvolgers, nieuwe kinderburgemeester Jens van de Leur en wethouders Emma Luijs & Eva Visser in ieder geval van harte aanbevelen en... ze leren er erg veel van!

Alle kinderen uit de groepen 6 & 7 van de basisscholen uit de gemeente Goes kunnen zich vanaf maart 2023 verkiesbaar stellen. Daarvoor dienen zij vóór 22 april 2023 het sollicitatieformulier in te sturen naar goeskinderstad@gmail.com 

Het sollicitatieformulier kun je hier downloaden

De brieven t.b.v. sollicitatie worden tevens uitgedeeld op alle basisscholen in de gemeente Goes.